ZŠ a MŠ Střelské Hoštice
ZŠ a MŠ Střelské Hoštice

Hejtmanův pohár

Pavlína Vránová, 4. třída

Dne 30. září 2016 jela 5. třída a dvě čtvrťačky obecním autobusem k hejtmanovi do Českých Budějovic Cestou jsme se zastavili v Decathlonu a v Globusu. Teprve pak jsme jeli k hejtnamovi. Když jsme tam přišli, bylo připravené občerstvení. Sedli jsme si a přišly děti z další školy z Třeboně. Pak přišel pan hejtman Jiří Zimola a povídal si s námi o Českých Budějovicích a o Hejtmanově poháru. Pak vyhlásili třetí, druhé a první místo. Když vyhlásili 2. místo, což byly Střelské Hoštice, šli jsme za panem hejtmanem, který nám dal taštičku s nějakými dárky a potřásl nám rukou. Na 1. místě byla škola z Třeboně a ti dostali to samé co my. Po předání jsme šli do druhého patra, ve kterém by stůl s věcmi. Byly tam třeba náramky, pexesa, vějíře a ještě spousta jiných věcí. Pak tam byly dveře, které vedly do místnosti, kde pan hejtman pracoval. Když jsme si prohlédli obrazy a fotografie z Olympijského parku Lipno, tak jsme se rozloučili s panem hejtmanem a jeli jsme zpět do školy.

Datum vložení: 5. 3. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 3. 2017 0:00

dnes, sobota 18. 5. 2024
déšť 18 °C 10 °C
neděle 19. 5. déšť 21/9 °C
pondělí 20. 5. slabý déšť 22/11 °C
úterý 21. 5. slabý déšť 21/11 °C

Mokrý máj - v stodole ráj.

Na mokrý květen přichází suchý červen.