ZŠ a MŠ Střelské Hoštice
ZŠ a MŠ Střelské Hoštice

Maškarní

Pavlína Vránová, 4. třída

Dne 24. 2. 2017 bylo ve škole maškarní.

Nejdřív jsme se představili, za co jdeme.

Pak byla první soutěž - namotávání  provázků na jazyk. Druhou soutěží bylo tancování s míčky ve dvojicích. Každá dvojice musela držet míček zády a tancovat. Poslední dvě dvojice vyhrály bonbony. A třetí soutěž byla také ve dvojicích. Pinkalo se hlavou do balonku.

Já jsem byla za hranolky. S Adélkou jsme masku vyrobily z krabice, kterou jsme nastříkaly červeným sprejem, na ní jsme nalepily značky řetězců rychlého občerstvení McDonald´s a KFC. Hranolky jsme  vyrobily z molitanu a obalily krepákem.

Po soutěžích přišla školka a s tou jsme tancovali a také jsme se jim představili. Pak  se  vyfotila každá třída v maskách a za masku každý dostal malou čokoládu.  Nejvíce se mi líbila maska Harryho Pottera. Nakonec  jsme  si vylosovali tombolu.

Datum vložení: 5. 3. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 3. 2017 0:00

dnes, sobota 18. 5. 2024
déšť 18 °C 10 °C
neděle 19. 5. déšť 21/9 °C
pondělí 20. 5. slabý déšť 22/11 °C
úterý 21. 5. slabý déšť 21/11 °C

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Na mokrý květen přichází suchý červen.