mš

Do srpna 2009 byla naše mateřská škola umístěna v samostatné patrové budově na druhém konci obce. Po celkové rekonstrukci základní školy jsme se přestěhovali do nových prostor a školní rok 2009/2010 jsme zahájili všichni společně v jedné budově. Nacházíme se v přízemí, kde máme dvě třídy, ložnici, sociální zařízení, šatnu a také kancelář se skládkem a sociální zařízení zaměstnanců školky s úklidovou místností. Celá školka je barevně vymalována, vybavena novým nábytkem, který je přizpůsoben potřebám dětí. Ke školce patří dvorek s pískovištěm, kolotočem, altánkem, houpačkami a skluzavkou. K venkovním hrám využíváme také přilehlou velkou zahradu, kde je skluzavka a hřiště na míčové hry. Ze školní jídelny nám přiváží dopolední a odpolední svačinu, mladším dětem oběd. Starší děti dochází na oběd přes malý dvorek do školní jídelny. Ve velké míře využíváme také překrásné okolí vesnice – řeka, les, louky, krásné výlety do okolí.

Kapacita mateřské školy je 56 dětí ve dvou třídách.

Provoz mateřské školy je přizpůsoben potřebám rodičů od 6.15 hod. do 16.00 hod.