Provoz od 10. 5.

Od 10. 5. se mění pouze provoz v MŠ, kde mohou být osobně přítomny všechny děti, testování je zde zrušeno.

7. 5. 2021

On - line setkání s partnerskou školou v bavorském Mariaposching

On - line setkání s partnerskou školou v bavorském MariaposchingOd září se škola zapojila do dalšího projektu s výukou německého jazyka Projekt 298 Společný jazyk - společná budoucnost. Projekt je spolufinancován EU v rámci programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko Cíl EÚS 2014 – 2020. Vyvrcholením mělo být osobní setkání, ale vzhledem k epidemiologické situaci jsme se museli spokojit pouze s virtuální variantou v pondělí 3. 5. Foto ve fotogalerii.

4. 5. 2021

Testování od 3. 5.

Od pondělí 3. 5. se provádí antigenní testování pouze jedenkrát týdně (pondělí), při absenci v první den osobní přítomnosti žáka ve škole.

3. 5. 2021

Poděkování panu Votavovi

Poděkování panu VotavoviOd pondělí 26. 4. se všechny děti ve školách testují antigenními testy Singclean, které obsahují zkumavky. Krásné a stabilní stojánky všem dětem vyrobil a bleskově dodal pan Votava, za což patří velký dík!!

26. 4. 2021 Zobrazit více

Testování od 26. 4.

Od 26. 4. budou všechny školy v ČR používat testy Singclean, video a specifikace níže.

21. 4. 2021 Zobrazit více

Upozornění - zahrada u Skalů v sousedství školy

Upozornění - zahrada u Skalů v sousedství školyRespektujte, prosím, fakt, že zahrada v sousedství školy „U Skalů“ není prozatím určena veřejnosti, ale primárně pro aktivity mateřské a základní školy.
Venčete své psy na jiných místech a ke hrám a sportování využívejte veřejná hřiště v obci.
Děkujeme!

Kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ Střelské Hoštice

13. 4. 2021

Organizace výuky od 12. 4. 2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
12. 4. 2021 se mohou vrátit všichni žáci naší malotřídní školy zpět do lavic. Více informací níže:
8. 4. 2021 Zobrazit méně

Návrat do naší školní budovy

Vážení rodiče, milé děti,
máme z vás radost, online hodin se aktivně účastníte a uloženou práci plníte. Snad už se zlepší počasí, abyste mohli trávit více času venku, třeba na zahradě. Máme pro vás bezvadnou zprávu, už se stěhujeme do naší školní budovy a pomalu se zde zabydlujeme! Přestěhujeme vám všechny věci ze školy v přírodě včetně těch ze šaten. I přes úctyhodný věk naší školičky to zde voní novotou a já věřím, že se nám tu všem bude moc líbit a dařit :-)! Náhradní prostory i okolí ŠvP byly krásné a plně vyhovující, byli jsme za ně moc rádi a děkujeme, ale doma je doma. Bohužel, podle posledních informací se s návratem do škol počítá nejdříve po Velikonocích…..

14. 3. 2021

Dopis partnerské škole do Německa

Dopis partnerské škole do NěmeckaVzhledem k situaci nejsou možné osobní kontakty ani při výuce německého jazyka, nelze realizovat ani případné setkání s partnerskou školou. Udržujeme kontakt alespoň on-line a poslali jsme našim přátelům fotokoláž z činnosti školy s doprovodným dopisem. Velkou zásluhu má naše lektorka Ing. Dana Křížová, děkujeme!

Liebe Frau Grotz, sehr geehrter Herr Ring,

wir schicken Ihnen und Ihren Schülern einen lieben Frühjahrsgruß. Wir haben zwar online Unterricht, aber es scheint, dass wir uns wenigsten mittels Programms von Koordinatoren des Projektes virtuell treffen können.

Wir wünschen Ihnen und den Schülern einen schönen Frühling und freuen uns auf das Treffen.

Mit freundlichem Gruß

Dana Šatrová
Schuldirektorin

Dana Křížová
Lektorin

12. 3. 2021

Informace k zápisu do 1. ročníku

V sekci Zápis do 1. třídy byly zveřejněny nejnovější informace.

9. 3. 2021