Navigace

Obsah

22. ročník Běhu při Otavě - Střelské Hoštice 27. 9. 2019

Páteční odpoledne před svátkem svatého Václava patřilo v areálu školy v přírodě ve Střelských Hošticích malým běžcům. Konal se zde již 22. ročník Běhu při Otavě, který je zároveň okresním kolem žactva v přespolním běhu. Hlavní organizátoři z místní základní a mateřské školy přivítali 155 závodníků se svými rodiči, prarodiči nebo sportovně založenými pedagogy z celého strakonického okresu i z okolních škol. Závodníci se utkali v šesti věkových kategoriích, hoštické děti z MŠ a ZŠ byly vyhodnoceny zvlášť ve školním přeboru.
Počasí bylo na běh ideální a déšť se naštěstí spustil až po běhu. Všichni závodníci doběhli do cíle bez zranění a tak se v cíli mohli radovat ze svých výkonů. Chvilku slávy si užil každý závodník, neboť díky našim sponzorům mohly být odměny rozdány všem 155 účastníkům běhu.
Děkujeme touto cestou všem sponzorům, organizátorům a vůbec všem, bez jejichž podpory by se tato sportovní akce neobešla.
Za organizátory D. Šatrová