Úspěch v soutěži "Čestický brambor 2018"

Naši žáci se jako každý rok zúčastnili již XXIV. ročníku dětské literární a výtvarné soutěže Čestický brambor, tentokráte s tématem "Tvář Země".

ZŠ - vystoupení na Rozsvícení vánočního stromu

Oslavili jsme první adventní neděli.

Nejnovější fotogalerie

ŠD - Čertovské sportovní odpoledne

Na odpoledne připravily paní vychovatelky ze školní družiny „Čertovské sportovní odpoledne“, kde si děti zasoutěžily v netradičních čertovských disciplínách - čertovská honička, hod bramborou do kotle, nošení hříšníků do pekla, hra pekelných svalů nebo čertí bitva o dobré duše. Odměnou jim byl originální vzpomínkový list a sladkosti od Mikuláše.

ZŠ - Mikulášská nadílka

5. prosince přišel za dětmi do mateřské školky i k nám do základní školy Mikuláš s andělským doprovodem, cestou se přidali rozpustilí i hrůzu nahánějící čerti a čertice (s velkým elánem a nadšením se tohoto úkolu ujali žáci z 5. ročníku). Zpívalo se, povídalo, slibovaly hory doly, ale dáreček od Mikuláše dostali nakonec úplně všichni.

ZŠ - předání cen ze soutěže Čestický brambor

Dnes jsme předali našim žákům ceny a diplomy za úspěchy v literárně-výtvarné soutěži Čestický brambor 2018.