Velikonoční odpoledne

Ve spolupráci s obecním úřadem proběhlo ve středu před Velikonocemi zábavné velikonoční odpoledne pro děti a rodiče na školní zahradě.

Výsledky zápisu

Oznámení rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro rok 2019/2020.

ŠD - Jarní tvoření

S prvními jarními slunečními paprsky se děti ze školní družiny pustily do tvorby jarních obrázků a dekorací. Vyzkoušeli jsme si techniku otiskování, práci s mokrými křídami a tupování, procvičili si stříhání, lepení a skládání. Po dlouhé zimě se však nejvíce těšíme na pobyt na školní zahradě a poznávací vycházky do okolí školy, při kterých pozorujeme měnící se přírodu a první jarní květiny.

Nejnovější fotogalerie

22.04.2019

ZŠ a OÚ - Velikonoční odpoledne

ZŠ - Barevné dny

I letos proběhla ve velikonočním týdnu oblíbená akce "barevné dny". Pro letošní rok jsme zvolili barvy české trikolory. V pondělí 15. dubna jsme přišli oblečeni v modrém, v úterý v červeném a ve středu 17. dubna v bílém oblečení.

ZŠ - Hoštická kraslice a Jarní klobouk

Poslední den školy před Velikonocemi jsme pro všechny žáky uspořádali tradiční soutěž o nejkrásnější velikonoční vajíčko. Kdo chtěl, mohl přijít v jarně nazdobeném klobouku.