Křížovky od třeťáků

V hodině čtení s p.uč. Hanákovou se tentokrát pokusili třeťáci vytvořit křížovku. Zjistili, že je mnohdy snazší křížovku luštit než vytvářet.

3. 6. 2018 Zobrazit více

Spaní ve škole a cyklovýlet 5. ročníku

Tři chlapci z 5. ročníku se pokusili popsat spaní ve škole a cyklovýlet do Katovic.

3. 6. 2018 Zobrazit více

Třeťáci skládali básně

Žáci našeho třetího ročníku dostali při hodině Čtení od paní učitelky Hanákové speciální úlohu.

16. 5. 2018 Zobrazit více

Požární ochrana očima dětí 2018

Naši žáci se zúčastnili letošního ročníku soutěže "Požární ochrana očima dětí", a to nejen ve výtvarné části, ale také v části literární (slohové). Pro ukázku jsme vybrali tři nejpovedenější slohy, které byly zaslány do okresního kola této soutěže.

2. 4. 2018 Zobrazit více

Jak jsme měli maškarní

V hodině slohu psali žáci o tom, jak proběhl letošní maškarní či Valentýnská párty ve školní družině.
Příspěvek dodali Adam Kopáček, Lukáš Pašava, Patrik Pojžárek a Jakub Harášek ze 4. ročníku a dále Adélka Vojíková, Markéta Sůsová, Michalka Zýmová, Patrik Švarc, Zdenda Kropáček a "Hanička" Le My Duyen z 5. ročníku.

Adam Kopáček, 4. ročník

Maškarní

V pátek jsem přišel do školy. Učili jsme se tři hodiny, čtvrtou jsme se šli převléknout do masek. Já jsem šel za upíra. Moje kamarádka šla za Minie a můj kamarád za zombie. Celá škola se sešla ve školní družině, kde byla přehlídka všech masek. V porotě byla moje mamka a paní Bažatová z obecního úřadu. Říkaly, že jsou hezké všechny masky a tak vyhráli všichni. Dostali jsme bonbon a sušenku.  Když porota odešla, šli jsme hrát okapy a soutěžili jsme, kdo namotá nejrychleji bonbon na jazyk. Kdo ho namotal, šel si vybrat  tombolu. Když to měli všichni tak se začala měnit tombola. Komu se nehodilo co vyhrál, mohl to vyměnit s kamarádem.

Lukáš Pašava, 4. ročník

Patrik Pojžárek, 4. ročník

Maškarní

Maškarní bylo 9.února ve školní družině.

Převlíkl jsem se na záchodě do své masky.

Potom byla přehlídka masek přišli tam paní z úřadu a měli vybrat nejhezčí masku ze školy,

ale bylo to těžké rozhodnout tak vyhráli všichni.

Pak byla soutěž v točení bonbonu na jazyku.

Byla tombola já jsem měl číslo 19. a vyhrál jsem plechovou krabičku STARWORS.

Já jsem byl za ZOOMBÍKA.

Jakub Harášek, 4. ročníkJakub Harášek, 4. ročník

Adélka Vojíková, 5. ročník

Markéta Sůsová, 5. ročník

Michalka Zýmová, 5. ročník

Patrik Švarc, 5. ročník

Zdeněk Kropáček,  5. ročník

Zdeněk Kropáček,  5. ročník

Le My Duyen, 5. ročník

Le My Duyen, 5. ročníkLe My Duyen, 5. ročník - pokr

15. 3. 2018 Zobrazit méně

Bramboriáda září 2017

Někteří žáci 4. a 5. ročníku napsali slohovou práci na téma Bramboriáda.

12. 10. 2017 Zobrazit více

McDonald´s Cup

McDonald´s CupŠimon Rouče (3. třída), Josef Makovec (4. třída), Tomáš Martínek (5. třída)

21. 5. 2017 Zobrazit více