Křížovky od třeťáků

V hodině čtení s p.uč. Hanákovou se tentokrát pokusili třeťáci vytvořit křížovku. Zjistili, že je mnohdy snazší křížovku luštit než vytvářet.

3. 6. 2018 Zobrazit více

Spaní ve škole a cyklovýlet 5. ročníku

Tři chlapci z 5. ročníku se pokusili popsat spaní ve škole a cyklovýlet do Katovic.

3. 6. 2018 Zobrazit více

Třeťáci skládali básně

Žáci našeho třetího ročníku dostali při hodině Čtení od paní učitelky Hanákové speciální úlohu.

16. 5. 2018 Zobrazit více

Požární ochrana očima dětí 2018

Naši žáci se zúčastnili letošního ročníku soutěže "Požární ochrana očima dětí", a to nejen ve výtvarné části, ale také v části literární (slohové). Pro ukázku jsme vybrali tři nejpovedenější slohy, které byly zaslány do okresního kola této soutěže.

2. 4. 2018 Zobrazit více

Jak jsme měli maškarní

V hodině slohu psali žáci o tom, jak proběhl letošní maškarní či Valentýnská párty ve školní družině.
Příspěvek dodali Adam Kopáček, Lukáš Pašava, Patrik Pojžárek a Jakub Harášek ze 4. ročníku a dále Adélka Vojíková, Markéta Sůsová, Michalka Zýmová, Patrik Švarc, Zdenda Kropáček a "Hanička" Le My Duyen z 5. ročníku.

15. 3. 2018 Zobrazit více

Bramboriáda září 2017

Někteří žáci 4. a 5. ročníku napsali slohovou práci na téma Bramboriáda.

12. 10. 2017 Zobrazit více

McDonald´s Cup

McDonald´s CupŠimon Rouče (3. třída), Josef Makovec (4. třída), Tomáš Martínek (5. třída)

Každý rok jezdí naše škola na McDonald’s Cup.

Letos jsme jeli ve skvělé sestavě: Jakub a Aleš Pivničkovi, Tomáš a Petr Martínkovi, Šimon a Jakub Roučovi, Josef Makovec, Petra Cycoňová, Patrik Švarc a Karel Král.

McDonald’s Cup se konal ve strakonickém sportovním areálu u gymnázia. Počasí nám přálo.

První dva zápasy jsme remizovali. Třetí zápas nám nevyšel. Čtvrtý zápas vyšel lépe, Patrik Švarc střelil branku. Postup jsme měli ve svých rukou. Dostali jsme se do bojů o 9. až 12. místo. První zápas jsme vyhráli nad Sedlicí na penalty a druhý zápas proti Štěkni jsme na penalty zase prohráli. Umístili jsme se na krásném 10. místě.

Vedl nás pan učitel Tomáš Hanák.

21. 5. 2017 Zobrazit méně

Maškarní ve škole

Patrik Švarc (4. třída)

6. 3. 2017 Zobrazit více