Křížovky od třeťáků

V hodině čtení s p.uč. Hanákovou se tentokrát pokusili třeťáci vytvořit křížovku. Zjistili, že je mnohdy snazší křížovku luštit než vytvářet.

3. 6. 2018 Zobrazit více

Spaní ve škole a cyklovýlet 5. ročníku

Tři chlapci z 5. ročníku se pokusili popsat spaní ve škole a cyklovýlet do Katovic.

3. 6. 2018 Zobrazit více

Třeťáci skládali básně

Žáci našeho třetího ročníku dostali při hodině Čtení od paní učitelky Hanákové speciální úlohu.

16. 5. 2018 Zobrazit více

Požární ochrana očima dětí 2018

Naši žáci se zúčastnili letošního ročníku soutěže "Požární ochrana očima dětí", a to nejen ve výtvarné části, ale také v části literární (slohové). Pro ukázku jsme vybrali tři nejpovedenější slohy, které byly zaslány do okresního kola této soutěže.

2. 4. 2018 Zobrazit více

Jak jsme měli maškarní

V hodině slohu psali žáci o tom, jak proběhl letošní maškarní či Valentýnská párty ve školní družině.
Příspěvek dodali Adam Kopáček, Lukáš Pašava, Patrik Pojžárek a Jakub Harášek ze 4. ročníku a dále Adélka Vojíková, Markéta Sůsová, Michalka Zýmová, Patrik Švarc, Zdenda Kropáček a "Hanička" Le My Duyen z 5. ročníku.

15. 3. 2018 Zobrazit více

Bramboriáda září 2017

Někteří žáci 4. a 5. ročníku napsali slohovou práci na téma Bramboriáda.

12. 10. 2017 Zobrazit více

McDonald´s Cup

McDonald´s CupŠimon Rouče (3. třída), Josef Makovec (4. třída), Tomáš Martínek (5. třída)

21. 5. 2017 Zobrazit více

Maškarní ve škole

Patrik Švarc (4. třída)

6. 3. 2017 Zobrazit více

Školní karneval

Hanička - Le My Duyen (4. třída)

6. 3. 2017 Zobrazit více

Maškarní ples

Karel Král (4. třída)

Maškarní

Maškarní se mi moc líbilo. Bylo hodně krásných masek. Mě se nejvíce líbila maska Sponge Bobba. Já jsem byl za mafiána.

Byla tam i bohatá tombola. Já jsem si přál vyhrát plyšového psa. V tombole jsem nakonec vyhrál sešit, lízátko, 2 propisky , fix a margotku.

Každý dostal čokoládku. Hráli jsme spoustu krásných her o ceny. Jedna hra byla o tom, že byl provázek, na kterém byl přivázaný bonbon a provázek  se  namotával  na jazyk. Kdo namotal provázek na jazyk, dostal pytlíček s bonbony.  Moc jsme si to všichni užili.

5. 3. 2017 Zobrazit méně