Informační schůzka pro rodiče dětí budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,
zveme Vás na informační schůzku.

18. 1. 2019 Zobrazit více

100letspolecne.cz - plníme 2. úkol

100letspolecne.cz - plníme 2. úkolV prosinci jsme plnili druhý úkol soutěže školních jídelen s názvem "Dědečku vyprávěj". Ve středu 5. prosince jsme se sešli v prostorách ŠD, kde nám pan Boukal coby "dědeček" vyprávoval o tom, jak to vypadalo u nich doma, když byl ještě malý chlapec. Následující úterý jsme pekli vánoční perníčky a ve středu na nás v jídelně čekala jídla přímo pohádková.

6. 1. 2019 Zobrazit více

ZŠ - Vánoční besídka

Každoroční milé setkání s rodiči, prarodiči a přáteli.

21. 12. 2018 Zobrazit více

Beseda s paní Milenou Novotnou

18. 12. proběhla v naší škole beseda s paní Milenou Novotnou, bývalou katovickou knihovnicí. Dětem velmi poutavě přiblížila staročeské vánoční tradice a zvyky, některé si děti mohly samy vyzkoušet. Přinesla s sebou spoustu zajímavého materiálu včetně knih a papírového Betlému. Děti se tak dověděly, co všechno naši předkové v adventním období připravovali, v co věřili, co uctívali a na čem si pochutnávali. V dnešní uspěchané a technicky založené době to bylo velmi poučné a milé zastavení. Děkujeme!
Některé děti poprvé slyšely o zlatém štědrovečerním prasátku a chystají se tento zvyk zavést i doma…

18. 12. 2018 Zobrazit více

ŠD - Pečení perníčků

ŠD - Pečení perníčkůVůně skořice a hřebíčku se linula po celé škole.

14. 12. 2018 Zobrazit více

Informace pro rodiče při výskytu vší

Citace z vyjádření Krajské hygienické stanice:

13. 12. 2018 Zobrazit více

ŠD - Rohaté sportování

ŠD - Rohaté sportováníPočasí nám přálo.

6. 12. 2018 Zobrazit více

Úspěch v soutěži "Čestický brambor 2018"

Úspěch v soutěži "Čestický brambor 2018"Naši žáci se jako každý rok zúčastnili již XXIV. ročníku dětské literární a výtvarné soutěže Čestický brambor, tentokráte s tématem "Tvář Země".

4. 12. 2018 Zobrazit více

ZŠ - vystoupení na Rozsvícení vánočního stromu

ZŠ - vystoupení na Rozsvícení vánočního stromuOslavili jsme první adventní neděli.

3. 12. 2018 Zobrazit více

soutěž 100letspolecne.cz - plníme 1. úkol

soutěž 100letspolecne.cz - plníme 1. úkolV rámci soutěže 100letspolecne.cz v rámci projektu 100 let společného stravováníjsme plnili úkol č.1 - "Máme to na talíři už 100 let".

28. 11. 2018 Zobrazit více