ŠD - Opékání s maminkami a babičkami

ŠD - Opékání s maminkami a babičkamiKalendář hlásil, že se blíží svátek matek. Pro někoho to neznamená nic, žádná změna, jen pár slov v kalendáři. U nás v Berušce to ale znamená hodně. Každé „naše“ dítě má maminku a my máme to štěstí, že všechny ty maminky jsou fajn a vždycky se na setkání s nimi těšíme. Tak začalo plánování oslavy a fantazie běžela na plné obrátky – kde to oslavíme, jaký bude program, jaký dárek vyrobíme, čím maminkám uděláme radost,....a na konci jsme zjistili, že je vlastně jedno, kde to bude a jaký bude program, protože když se sejde dobrá parta a všichni přijdou s dobrou vůlí bavit se, tak to vždycky musí dobře dopadnout. Stejně jako v úterý 14.5.2019. Děkujeme!!!!

15. 5. 2019 Zobrazit více

Úplata za předškolní vzdělávání během leních prázdnin

Akce v MŠ

Přerušení provozu MŠ

7. 5. 2019 Zobrazit více

Pozvání ze ZUŠ v Horažďovicích

6. 5. 2019 Zobrazit více

ŠD – Slet čarodějnic

ŠD – Slet čarodějnicPoslední dubnový den se do Berušky slétly samé hodné čarodějnice a čarodějové. Naštěstí se všichni dostali z podzemní říše pomocí obětavých barevných žížal a cestu jim nezkřížil ani hladový pavouk, kterého při prolézání obří pavučiny nevzbudili. Následovala chvíle kouzlení a čarování. Každý si namíchal svůj kouzelný lektvar z ingrediencí, které mají a znají jen čarodějnice. Kouzlo lektvaru umocnilo čarovné zaklínadlo a zpečetilo polknutí Čarošmakouna. Teď už budeme jenom čekat, jestli se kouzlo povedlo.

2. 5. 2019 Zobrazit více

ŠJ - 100letspolecne.cz - plnili jsme šestý úkol

ŠJ - 100letspolecne.cz - plnili jsme šestý úkolPlnění šestého úkolu soutěže školních jídelen 100letspolecne připadlo na velikonoční svátky.

22. 4. 2019 Zobrazit více

Velikonoční odpoledne

Ve spolupráci s obecním úřadem proběhlo ve středu před Velikonocemi zábavné velikonoční odpoledne pro děti a rodiče na školní zahradě.

17. 4. 2019 Zobrazit více

Výsledky zápisu

Oznámení rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro rok 2019/2020.

17. 4. 2019 Zobrazit více

ŠD - Jarní tvoření

ŠD - Jarní tvořeníS prvními jarními slunečními paprsky se děti ze školní družiny pustily do tvorby jarních obrázků a dekorací. Vyzkoušeli jsme si techniku otiskování, práci s mokrými křídami a tupování, procvičili si stříhání, lepení a skládání. Po dlouhé zimě se však nejvíce těšíme na pobyt na školní zahradě a poznávací vycházky do okolí školy, při kterých pozorujeme měnící se přírodu a první jarní květiny.

11. 4. 2019 Zobrazit více