Provoz školní družiny o pololetních a jarních prázdninách

O pololetních prázdninách 31. 1. 2020 a následujících jarních prázdninách od 3. 2.2020 do 7. 2.2020 bude pro nízký počet přihlášených žáků školní družina uzavřena.
Provoz bude zahájen v pondělí 10. 2. 2020.

24. 1. 2020

Kroužek německého jazyka

Projekt JKC na výuku německého jazyka zdarma skončí 31.1.2020. V případě zájmu by lektorka ing. Dana Křížová byla ochotna pokračovat ve výuce za úplatu. Bližší informace až po nahlášení zájmu.

22. 1. 2020

ŠD - *Krásné Vánoce*

ŠD - *Krásné Vánoce*Přejeme Všem krásné Vánoce plné dárků, které se nedají koupit ani zabalit♥

20. 12. 2019 Zobrazit více

Vánoční vystoupení

Vánoční vystoupení 12.12.2019

14. 12. 2019 Zobrazit více

ŠD - Předvánoční tvoření

ŠD - Předvánoční tvořeníBlíží se Štědrý den. Den, kdy většina z nás touží být obdarována. Snad každý mi dá za pravdu, že největší radost udělá dárek vlastnoručně s láskou vyrobený. A tak jsme se s dětmi vydali do místní knihovny, kde pro nás paní knihovnice Kopáčková připravila vánoční výtvarnou dílničku. Děti si mohly vyrobit voňavou gelovou svíčku a ozdobičku z plastové matrice a barev na sklo. Provoněli jsme celou knihovnu a pak i školu. Děkujeme paní knihovnici a těšíme se na další setkání.

12. 12. 2019 Zobrazit více

Mikuláš

Mikuláš5.12.2019

8. 12. 2019 Zobrazit více

ŠD - Čertovské dny

ŠD - Čertovské dnyV Berušce se čertů nebojíme, klidně si s nimi zařádíme. I my se totiž rádi hýbeme a soutěžíme. O letošním čertovském odpoledni nám to dokonce šlo tak dobře, že jsme všichni dostali Výuční čertovský list se samými jedničkami. Nejlépe nám šly čertí škleby a blekotání, dobře jsme zvládli i přenášení hříšných duší přes hory a doly do Pekla, do kotle se nakonec trefili všichni a obout čertovské kopyto byla pro nás hračka. A teď může přijít Mikuláš s andílkem a všechny nás po zásluze obdarovat. Všem přejeme hezký Advent!

5. 12. 2019 Zobrazit více