Informace k zápisu do MŠ

Zápis do Mateřské školy ve Střelských Hošticích se koná 12. 5. 2020 od 14:00 - 16:00 hodin v prostorách MŠ. (třída Myšky). S sebou přineste občanský průkaz zákonného zástupce, očkovací průkaz dítěte.

9. 3. 2020

Karneval

Karneval28.2.2020 ožila škola tanečním rejem různých masek.

7. 3. 2020 Zobrazit více

sv.Valentýn

sv.ValentýnV týdnu před sv. Valentýnem byla do vestibulu školy umístěna schránka na přáníčka. Do schránky děti i dospělí vhazovali svá přání rodičům, prarodičům, učitelům, kamarádům.
V pátek 13.2. děti vyráběly pro maminky dárečky. Schránka s přáníčky byla otevřena v pondělí 16.2. a vzkazy byly předány adresátům.

7. 3. 2020

Dnešní informace z KHS k domácí karanténě

KHS nedoporučuje cesty do zasažených oblastí. Pokud žáci naší školy nebo personál navštíví zmíněné oblasti, tato skutečnost musí být nahlášena KHS. Tyto osoby budou s největší pravděpodobností po dobu 14 dnů v domácí karanténě.

5. 3. 2020 Zobrazit více

Informace z MŠMT ke koronaviru

Odkaz na stránky MŠMT - několik užitečných odkazů k aktuální situaci

5. 3. 2020 Zobrazit více

Informace ke koronaviru

Jak se zachovat v případě podezření na koronavirus.

27. 2. 2020 Zobrazit více

Informace Krajského úřadu v Českých Budějovicích

Informace k výskytu nového koronaviru.

27. 2. 2020 Zobrazit více

ŠD - Navštívil nás kouzelník PET

ŠD - Navštívil nás kouzelník PETPondělní odpoledne v Berušce bylo ve znamení vzácné návštěvy. Přijel mezi nás klaun, kouzelník a kejklíř PET. Nejdříve předvedl něco ze svého kouzelnického umění, představil nám svého asistenta Karla (psík mývalovitý) a nakonec nás všechny naučil jedno z kouzel, u kterého smí odtajnit jeho postup.
Děti se výborně bavily a jistě doma rodičům kouzlo předvedly. Možná nám v Hošticích roste další David Copperfield☺

24. 2. 2020 Zobrazit více

Školička nanečisto

V tomto únorovém týdnu již začala "Školička nanečisto" pro děti, které půjdou na zápis do 1.ročníku. Děti se seznámí s prostředím jednotlivých tříd a také poznají paní učitelky ZŠ. Ty si pro ně na jednotlivá setkání připravují různorodé aktivity. Doufáme, že se budoucím prvňáčkům u nás bude líbit.

19. 2. 2020

Konečně sníh!

Konečně sníh!Konečně jsme si mohli letos sáhnout na sníh. Udělali jsme aspoň ležícího sněhuláka a budeme se těšit, že nebyl poslední....

13. 2. 2020 Zobrazit více