Mikuláš

Mikuláš5.12.2019

8. 12. 2019 Zobrazit více

ŠD - Čertovské dny

ŠD - Čertovské dnyV Berušce se čertů nebojíme, klidně si s nimi zařádíme. I my se totiž rádi hýbeme a soutěžíme. O letošním čertovském odpoledni nám to dokonce šlo tak dobře, že jsme všichni dostali Výuční čertovský list se samými jedničkami. Nejlépe nám šly čertí škleby a blekotání, dobře jsme zvládli i přenášení hříšných duší přes hory a doly do Pekla, do kotle se nakonec trefili všichni a obout čertovské kopyto byla pro nás hračka. A teď může přijít Mikuláš s andílkem a všechny nás po zásluze obdarovat. Všem přejeme hezký Advent!

5. 12. 2019 Zobrazit více

Rozsvěcení vánočního stromu

Rozsvěcení vánočního stromuNeděle 1.12.2019

Planeta Země

Planeta ZeměKolumbie

Poslední plavání

Poslední plaváníPoslední plavání

Prokejtový den Jazykového kompetenčního centra - návštěva z německých škol

Ve čtvrtek 5. 12. u nás přivítáme návštěvu z příhraničních škol v Německu, jedná se o GS Mariaposching a GS Niederwinkling. Připravili jsme pro děti zajímavý program a těšíme se na společné aktivity a setkání.

29. 11. 2019

Výtvarná soutěž MěÚ Strakonice "Zimní radovánky"

Žáci naší školy se zúčastňují mnoha soutěží a projektů, takže neopomněli ani regionální výzvu Městského úřadu ve Strakonicích. Výtvarné práce všech účastníků jsou vystaveny od 18. 11. do 6. 12. 2019 v přízemí stavebního úřadu Na Stráži 137, Strakonice. Výstava bude otevřena v době úředních hodin městského úřadu.

29. 11. 2019 Zobrazit více

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Vybíráme dobrovolný příspěvek rodičů škole ve výši 150 Kč (pro děti na Mikuláše, na ceny při školních akcích a soutěžích, apod.)
Rozsvícení vánočního stromku

25. 11. 2019 Zobrazit více