Videosetkání

V příloze podrobný popis, jak se můžeme spojit i hromadně s dětmi. Někdo již využívá Skype, toto je jedna z dalších možností.

5. 4. 2020 Zobrazit více

Velikonoční přání a barevné dny

Velikonoce už jsou tady,
přejeme vám všichni dohromady
hlavně radost, pevné zdraví,
trochu všeho, co vás baví!

4. 4. 2020 Zobrazit více

Česká televize spouští nový web

ČT edu nabízí přes 3 tis. videí k 23 předmětům. Vice na odkazu.
Další odkazy v aktualitě Odkazy na vzdělávání na doma

1. 4. 2020 Zobrazit více

Speciál pro podporu výuky na dálku

Národní pedagogický institut radí rodičům, pedagogům a všem, kdo se podílejí na domácí výuce

30. 3. 2020 Zobrazit více

Novinky z ČSSZ při čerpání ošetřovného

Ošetřovné mohou čerpat zákonní zástupci nově v rámci mimořádných opatření na děti do 13 let věku, dva ošetřující se mohou v péči o dítě vícekrát vystřídat.

Nově se vyplňuje k "Žádosti o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského zařízení" také tiskopis "Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření školského zařízení" (viz odkaz z ČSSZ).

Nový tiskopis k OČR a info níže v odkazech.

26. 3. 2020 Zobrazit více

Portál Proškoly.cz

Vážení rodiče, v připojeném dopisu najdete bližší informace o on - line výuce na portálu Proškoly.cz

20. 3. 2020 Zobrazit více

Odkazy na vzdělávání na doma

Následující linky by vám mohly pomoci při domácím vzdělávání:

17. 3. 2020 Zobrazit více

Změna termínu zápisu do 1. r.

Vážení rodiče, vzhledem k vývoji situace a rozšiřováním onemocnění COVID 19 najdete podrobnější informace k zápisu níže

16. 3. 2020 Zobrazit více

Uzavření mateřské školy v souvislosti s vývojem situace a rozšiřováním onemocnění COVID - 19

Od pondělí 16. 3. až do odvolání bude uzavřena mateřská škola. Děkujeme za pochopení.

15. 3. 2020 Zobrazit více

ČT 2 spouští od pondělí 16. 3. nový pořad pro domácí výuku

Česká televize bude denně vysílat na programu ČT2 od 9:00 hodin pořad k domácímu vzdělávání.

15. 3. 2020 Zobrazit více