Poslední plavání

Poslední plaváníPoslední plavání

2. 12. 2019 Zobrazit více

Prokejtový den Jazykového kompetenčního centra - návštěva z německých škol

Ve čtvrtek 5. 12. u nás přivítáme návštěvu z příhraničních škol v Německu, jedná se o GS Mariaposching a GS Niederwinkling. Připravili jsme pro děti zajímavý program a těšíme se na společné aktivity a setkání.

29. 11. 2019

Výtvarná soutěž MěÚ Strakonice "Zimní radovánky"

Žáci naší školy se zúčastňují mnoha soutěží a projektů, takže neopomněli ani regionální výzvu Městského úřadu ve Strakonicích. Výtvarné práce všech účastníků jsou vystaveny od 18. 11. do 6. 12. 2019 v přízemí stavebního úřadu Na Stráži 137, Strakonice. Výstava bude otevřena v době úředních hodin městského úřadu.

29. 11. 2019 Zobrazit více

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Vybíráme dobrovolný příspěvek rodičů škole ve výši 150 Kč (pro děti na Mikuláše, na ceny při školních akcích a soutěžích, apod.)
Rozsvícení vánočního stromku

25. 11. 2019 Zobrazit více

Ukončení plavání

Dne 26.11.2019 končí plavecká výuka.
Od 2.12.2019 bude vyučování probíhat dle rozvrhu hodin. Žáci si donesou cvičební úbory.

21. 11. 2019

Tablo 1. ročník

Dle nových informací vyjde tablo našich prvňáčků ve Strakonickém deníku 27.11.2019

21. 11. 2019

Kočkohrátky s kočičkou Ťapičkou

Kočkohrátky s kočičkou ŤapičkouKočkohrátky s kočičkou Ťapičkou

Dne 19.11.2019 nás ve škole navštívila autorka knihy Z deníku kočičky Ťapičky paní Markéta Harasimová. Dětem představila svou knihu,  z níž jim přečetla a zahrála ukázky. Příběhy se dětem líbily. Po prezentaci bylo možné si knihu zakoupit.

Více ve fotogalerii ZDE

21. 11. 2019 Zobrazit méně

Projekt sv.Martin

Projekt sv.MartinProjekt sv. Martin

V pátek 8.11. ve škole probíhal projekt s názvem "sv. Martin".

Tento den přišli žáci i učitelé oblečení v bílých tričkách, která symbolizovala sníh podle pranostiky - svatý Martin příjíždí na bílem koni.

9. 11. 2019 Zobrazit více

ŠD - Halloween párty

ŠD - Halloween pártyKdo by přišel 1. listopadu k nám do Berušky, potkal by se tam s upíry, „zombíky“, čarodějnicemi a jinými strašidelnými bytostmi. Naštěstí neměly strašidelnou náladu, takže jsme si užili odpoledne plné smíchu, soutěží a "halloweenských" dobrot. Ze zdí a oken nám fandili pavoučí domácí mazlíčci, šustiví ducháčci a netopýrci. Rozhodně jsme si nadělili pořádnou dávku dobrých pocitů, aby na nás podzimní chřipka nemohla.

4. 11. 2019 Zobrazit více

ŠD - Halloweenské tvoření

ŠD - Halloweenské tvořeníMezi symboly Halloweenu, který se slaví 31. října, patří dýně, kostýmy, masky a také strašidelná výzdoba. Především děti tenhle svátek plný duchů, kostlivců, pavouků a čarodějnic milují, protože se mohou pořádně vyřádit. A když k tomu mají pořádné strašidelné kulisy, je to to pravé! Celý týden jsme se připravovali na Halloweenskou párty, kterou uspořádáme v Berušce příští týden po podzimních prázdninách. Těšíme se moc☺

25. 10. 2019 Zobrazit více