Vzkaz rodičům a dětem

Vážení rodiče,
velmi vám všem děkujeme za podporu a úžasnou pomoc při domácím vzdělávání!! Byla to první zkušenost pro všechny a myslím, že jsme ji společně úspěšně zvládli. Přeji vám i nám všem hlavně zdraví a jsem přesvědčena, že i návrat do školy těch, co se pro něj rozhodli, proběhne bez problémů. Dětem, které budou pokračovat v domácím vzdělávání, budeme posílat nadále práci a komunikovat tak, jako doposud.

Milé žákyně a milí žáci,

někteří z vás dostanou mailem poslední práci na doma, v pondělí 25. 5. se mnozí z vás chystají zpět do lavic nejen za obnovenou výukou, ale také za kamarády a doufám, že se těšíte i na nás, na své paní učitelky a vychovatelky!

Vy, co přijdete zpátky do školy, nezapomeňte si prosím čestné prohlášení, bez něj bychom vás nemohli pustit do školy. Přesto, že od 25. 5. nebudou povinné roušky za určitých podmínek na veřejnosti, uvnitř budov by se ještě opět v jistých situacích nosit měly – zatím například při přesunu do jídelny apod. Tak si nezapomeňte přibalit 2 roušky a sáček na ně. Je možné, že se pravidla (a nejen ta pro nošení roušek) ještě změní….

Těšíme se na vás! Za celý kolektiv ZŠ Dana Šatrová

17. 5. 2020

Krásný Den matek!

Milé maminky,děkujeme aspoň touto cestou za všechno, co pro vaše - naše děti děláte, moc si toho vážíme. Krásný Den matek!

10. 5. 2020 Zobrazit více

Ošetřovné - odkaz na web MPSV

Odkaz na platnou legislativu a odpovědi na dotazy ohledně ošetřovného zde:

9. 5. 2020 Zobrazit více

Obnovení provozu MŠ od 25. 5. 2020 - informace rodičům

Vážení rodiče,
od 25. 5. 2020 bude opět v provozu mateřská škola. Bližší informace níže.

7. 5. 2020 Zobrazit více

Otevření 1. stupně základní školy od 25. 5. 2020

Vážení rodiče,
z rozhodnutí vlády se mohou vaše děti vrátit dobrovolně do lavic 25. 5. 2020. Vaše vyjádření musíme mít do 18. 5., při nástupu do školy pak odevzdá žák/yně čestné prohlášení. Více zde:

6. 5. 2020 Zobrazit více

Informace z MŠ - Provoz mateřské školy od 25. 5. 2020 - pravidla a podmínky

Znovuotevření MŠ 25.5. 2020 - pravidla a podmínky

6. 5. 2020 Zobrazit více

Vyhláška MŠMT - Hodnocení žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020

MŠMT vydalo 27. 4. 2020 vyhlášku o hodnocení vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020

28. 4. 2020 Zobrazit více

MŠMT - Harmonogram uvolňování opatření - od 25. 5. bude možná osobní přítomnost žáků 1. stupně ZŠ ve škole

Vážení rodiče,
jistě vám neunikla informace o dobrovolné účasti žáků 1. stupně ZŠ ve škole od 25. 5. Distanční vzdělávání (doma tak, jako dosud) by mělo pokračovat - konkrétní podmínky níže, budou ještě upřesňovány.

19. 4. 2020 Zobrazit více

Přírodovědné pokusy on - line

Vážení rodiče,

nezisková organizace Veselá věda, kterou někteří znáte z pořadu České televize UčíTelka, připravila pro děti z naší školy zábavně-naučná videa na různá témata z oblasti přírodních věd.

Jejich součástí jsou i návody na pokusy, které si děti mohou dělat samy doma (většinou bez pomoci dospělého). Videa mohou být vhodným doplňkem online výuky prvouky nebo přírodovědy a jsou koncipována tak, aby dětem zprostředkovala zábavu i inspiraci pro trávení volného času, ale nepřidávala domácí úkoly.

Děti si hravou formou rozšíří své znalosti, podnítí svoji zvídavost a určitě je to bude bavit.

15. 4. 2020 Zobrazit více

Zveřejňování vašich příspěvků z domova

Sledujte fotogalerii, vaše příspěvky budeme průběžně přidávat.

9. 4. 2020