soutěž 100letspolecne.cz - plníme 1. úkol

soutěž 100letspolecne.cz - plníme 1. úkolV rámci soutěže 100letspolecne.cz v rámci projektu 100 let společného stravováníjsme plnili úkol č.1 - "Máme to na talíři už 100 let".

28. 11. 2018 Zobrazit více

ŠD - Předvánoční tvoření v knihovně

ŠD - Předvánoční tvoření v knihovněVyráběli jsme z modelovací samotvrdnoucí hmoty.

22. 11. 2018 Zobrazit více

Školka jede do Temelína

Ve čtvrtek vyrazí školkátka na exkurzi do infocentra jaderné elektrárny Temelín.

Kontrola zraku v MŠ

V pondělí 26.listopadu proběhne u dětí naší školky vyšetření očí Prima Vizus.

Divadélko v MŠ

V pátek 23. listopadu budeme mít ve školce divadélko "Vánoce kocoura Mikeše".

Dýňová stezka 31. 10. 2018

Poslední říjnový den se otevřela školní zahrada pro naše děti a jejich blízké neobvykle v podvečer. Všechny přítomné, z nichž většina přišla mnohdy ve strach nahánějících kostýmech, čekala zábavná večerní Dýňová stezka.
Někteří trochu s obavami, jiní statečně pod vedením svého šerifa, absolvovali strašidelnými lucerničkami osvětlenou stezku plnou zajímavých úkolů a zábavných soutěží, ve kterých nebylo vítězů ani poražených. Účastníky neodradily ani vtipné názvy soutěží, např. „ Chyť si svého ducha“, Nakrm dýni“ nebo „Šoupalka stohnátová“.
Nechybělo ani bohaté občerstvení, které bylo připraveno z velké části právě z dýní, vypěstovaných na školním pozemku – polévka, džus, muffiny, pomazánky a další. Každý si přišel na své, bavili se nejen účastníci, ale i všichni organizátoři. Kladné ohlasy rodičů a rozesmáté obličeje dětí jsou tím největším poděkováním. Těšíme se na další setkání.

2. 11. 2018

ŠD - Dýňová stezka

ŠD - Dýňová stezkaDo fotogalerie byly přidány fotografie z této akce.

2. 11. 2018

Oslavy 100. výročí republiky

Naše škola se zapojila aktivně do oslav výročí v obci. Starší děti připravily tajné poselství pro budoucí generace a většina žáků vystoupila s hudebním pásmem za doprovodu pedagogů ve slavnostním programu v sobotu 27. 10. Akce proběhla pod záštitou SDH, obce a Muzea středního Pootaví ve Strakonicích.
Pozn. Ve 12. minutě TV zpravodajství NOVA reportáž z oslav

1. 11. 2018 Zobrazit více

ŠD -  Dýňové tvoření

ŠD -  Dýňové tvořeníNaše přípravy na Dýňovou stezku vrcholí - více ve fotogalerii.

30. 10. 2018

ZŠ - Vystoupení na oslavách 100. výročí vzniku republiky

ZŠ - Vystoupení na oslavách 100. výročí vzniku republikyŽáci naší školy vystoupí v sobotu 27. října na oslavách 100. výročí vzniku republiky na prostranství před místním motorestem.

23. 10. 2018 Zobrazit více