Česká televize spouští nový web

ČT edu nabízí přes 3 tis. videí k 23 předmětům. Vice na odkazu.
Další odkazy v aktualitě Odkazy na vzdělávání na doma

1. 4. 2020 Zobrazit více

Speciál pro podporu výuky na dálku

Národní pedagogický institut radí rodičům, pedagogům a všem, kdo se podílejí na domácí výuce

30. 3. 2020 Zobrazit více

Novinky z ČSSZ při čerpání ošetřovného

Ošetřovné mohou čerpat zákonní zástupci nově v rámci mimořádných opatření na děti do 13 let věku, dva ošetřující se mohou v péči o dítě vícekrát vystřídat.

Nově se vyplňuje k "Žádosti o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského zařízení" také tiskopis "Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření školského zařízení" (viz odkaz z ČSSZ).

Nový tiskopis k OČR a info níže v odkazech.

26. 3. 2020 Zobrazit více

Portál Proškoly.cz

Vážení rodiče, v připojeném dopisu najdete bližší informace o on - line výuce na portálu Proškoly.cz

20. 3. 2020 Zobrazit více

Odkazy na vzdělávání na doma

Následující linky by vám mohly pomoci při domácím vzdělávání:

17. 3. 2020 Zobrazit více

Změna termínu zápisu do 1. r.

Vážení rodiče, vzhledem k vývoji situace a rozšiřováním onemocnění COVID 19 najdete podrobnější informace k zápisu níže

16. 3. 2020 Zobrazit více

Uzavření mateřské školy v souvislosti s vývojem situace a rozšiřováním onemocnění COVID - 19

Od pondělí 16. 3. až do odvolání bude uzavřena mateřská škola. Děkujeme za pochopení.

15. 3. 2020 Zobrazit více

ČT 2 spouští od pondělí 16. 3. nový pořad pro domácí výuku

Česká televize bude denně vysílat na programu ČT2 od 9:00 hodin pořad k domácímu vzdělávání.

15. 3. 2020 Zobrazit více

Mimořádné opatření

Informace z Ministerstva zdravotnictví a MěÚ Strakonice + náhrada při ošetřování dítěte

10. 3. 2020 Zobrazit více