Informace pro rodiče při výskytu vší

Citace z vyjádření Krajské hygienické stanice:

13. 12. 2018 Zobrazit více

Úspěch v soutěži "Čestický brambor 2018"

Úspěch v soutěži "Čestický brambor 2018"Naši žáci se jako každý rok zúčastnili již XXIV. ročníku dětské literární a výtvarné soutěže Čestický brambor, tentokráte s tématem "Tvář Země".

4. 12. 2018 Zobrazit více

ZŠ - vystoupení na Rozsvícení vánočního stromu

ZŠ - vystoupení na Rozsvícení vánočního stromuOslavili jsme první adventní neděli.

Žáci naší školy vystoupili s pásmem písní v neděli 2. prosince na tradiční akci obecního úřadu - Rozsvícení vánočního stromu se zimní královnou na prostranství před kostelem sv. Martina ve Střelských Hošticích.

Zazpívali celkem sedm vánočních písní z repertoáru Hany Zagorové, Michala Tučného, skupiny MIRAI, Johna Lennona a dalších současných interpretů.

Některé z dívek poté ztvárnily princezny Elsu a Annu, sněhuláka Olafa a sněhové skřítky doprovázející ledovou královnu.

Fotografie z akce najdete v naší fotogalerii ZDE

3. 12. 2018 Zobrazit méně

soutěž 100letspolecne.cz - plníme 1. úkol

soutěž 100letspolecne.cz - plníme 1. úkolV rámci soutěže 100letspolecne.cz v rámci projektu 100 let společného stravováníjsme plnili úkol č.1 - "Máme to na talíři už 100 let".

28. 11. 2018 Zobrazit více

ŠD - Předvánoční tvoření v knihovně

ŠD - Předvánoční tvoření v knihovně- více ve fotogalerii ZŠ

22. 11. 2018

Školka jede do Temelína

Ve čtvrtek vyrazí školkátka na exkurzi do infocentra jaderné elektrárny Temelín.

Kontrola zraku v MŠ

V pondělí 26.listopadu proběhne u dětí naší školky vyšetření očí Prima Vizus.

Divadélko v MŠ

V pátek 23. listopadu budeme mít ve školce divadélko "Vánoce kocoura Mikeše".

Dýňová stezka 31. 10. 2018

Poslední říjnový den se otevřela školní zahrada pro naše děti a jejich blízké neobvykle v podvečer. Všechny přítomné, z nichž většina přišla mnohdy ve strach nahánějících kostýmech, čekala zábavná večerní Dýňová stezka.
Někteří trochu s obavami, jiní statečně pod vedením svého šerifa, absolvovali strašidelnými lucerničkami osvětlenou stezku plnou zajímavých úkolů a zábavných soutěží, ve kterých nebylo vítězů ani poražených. Účastníky neodradily ani vtipné názvy soutěží, např. „ Chyť si svého ducha“, Nakrm dýni“ nebo „Šoupalka stohnátová“.
Nechybělo ani bohaté občerstvení, které bylo připraveno z velké části právě z dýní, vypěstovaných na školním pozemku – polévka, džus, muffiny, pomazánky a další. Každý si přišel na své, bavili se nejen účastníci, ale i všichni organizátoři. Kladné ohlasy rodičů a rozesmáté obličeje dětí jsou tím největším poděkováním. Těšíme se na další setkání.

2. 11. 2018

ŠD - Dýňová stezka

ŠD - Dýňová stezkaDo fotogalerie byly přidány fotografie z této akce.

2. 11. 2018