Vyhláška MŠMT - Hodnocení žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020

MŠMT vydalo 27. 4. 2020 vyhlášku o hodnocení vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020

28. 4. 2020 Zobrazit více

MŠMT - Harmonogram uvolňování opatření - od 25. 5. bude možná osobní přítomnost žáků 1. stupně ZŠ ve škole

Vážení rodiče,
jistě vám neunikla informace o dobrovolné účasti žáků 1. stupně ZŠ ve škole od 25. 5. Distanční vzdělávání (doma tak, jako dosud) by mělo pokračovat - konkrétní podmínky níže, budou ještě upřesňovány.

19. 4. 2020 Zobrazit více

Přírodovědné pokusy on - line

Vážení rodiče,

nezisková organizace Veselá věda, kterou někteří znáte z pořadu České televize UčíTelka, připravila pro děti z naší školy zábavně-naučná videa na různá témata z oblasti přírodních věd.

Jejich součástí jsou i návody na pokusy, které si děti mohou dělat samy doma (většinou bez pomoci dospělého). Videa mohou být vhodným doplňkem online výuky prvouky nebo přírodovědy a jsou koncipována tak, aby dětem zprostředkovala zábavu i inspiraci pro trávení volného času, ale nepřidávala domácí úkoly.

Děti si hravou formou rozšíří své znalosti, podnítí svoji zvídavost a určitě je to bude bavit.

15. 4. 2020 Zobrazit více

Zveřejňování vašich příspěvků z domova

Sledujte fotogalerii, vaše příspěvky budeme průběžně přidávat.

9. 4. 2020

Vracení stravného a školného v MŠ

V souvislosti s uzavřením školy se budou vzniklé přeplatky na stravném a školném vracet při ročním vyúčtování v červenci 2020. Více info v příloze.

9. 4. 2020 Zobrazit více

Videosetkání

V příloze podrobný popis, jak se můžeme spojit i hromadně s dětmi. Někdo již využívá Skype, toto je jedna z dalších možností.

5. 4. 2020 Zobrazit více

Velikonoční přání a barevné dny

Velikonoce už jsou tady,
přejeme vám všichni dohromady
hlavně radost, pevné zdraví,
trochu všeho, co vás baví!

4. 4. 2020 Zobrazit více

Česká televize spouští nový web

ČT edu nabízí přes 3 tis. videí k 23 předmětům. Vice na odkazu.
Další odkazy v aktualitě Odkazy na vzdělávání na doma

1. 4. 2020 Zobrazit více

Novinky z ČSSZ při čerpání ošetřovného

Ošetřovné mohou čerpat zákonní zástupci nově v rámci mimořádných opatření na děti do 13 let věku, dva ošetřující se mohou v péči o dítě vícekrát vystřídat.

Nově se vyplňuje k "Žádosti o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského zařízení" také tiskopis "Výkaz péče o dítě z důvodu uzavření školského zařízení" (viz odkaz z ČSSZ).

Nový tiskopis k OČR a info níže v odkazech.

26. 3. 2020 Zobrazit více