Informace z MŠMT ke koronaviru

Odkaz na stránky MŠMT - několik užitečných odkazů k aktuální situaci

5. 3. 2020 Zobrazit více

Informace ke koronaviru

Jak se zachovat v případě podezření na koronavirus.

27. 2. 2020 Zobrazit více

Informace Krajského úřadu v Českých Budějovicích

Informace k výskytu nového koronaviru.

27. 2. 2020 Zobrazit více

ŠD - Navštívil nás kouzelník PET

ŠD - Navštívil nás kouzelník PETPondělní odpoledne v Berušce bylo ve znamení vzácné návštěvy. Přijel mezi nás klaun, kouzelník a kejklíř PET. Nejdříve předvedl něco ze svého kouzelnického umění, představil nám svého asistenta Karla (psík mývalovitý) a nakonec nás všechny naučil jedno z kouzel, u kterého smí odtajnit jeho postup.
Děti se výborně bavily a jistě doma rodičům kouzlo předvedly. Možná nám v Hošticích roste další David Copperfield☺

24. 2. 2020 Zobrazit více

Školička nanečisto

V tomto únorovém týdnu již začala "Školička nanečisto" pro děti, které půjdou na zápis do 1.ročníku. Děti se seznámí s prostředím jednotlivých tříd a také poznají paní učitelky ZŠ. Ty si pro ně na jednotlivá setkání připravují různorodé aktivity. Doufáme, že se budoucím prvňáčkům u nás bude líbit.

19. 2. 2020

Konečně sníh!

Konečně sníh!Konečně jsme si mohli letos sáhnout na sníh. Udělali jsme aspoň ležícího sněhuláka a budeme se těšit, že nebyl poslední....

Více ve fotogalerii ZDE

13. 2. 2020 Zobrazit méně

Kroužek německého jazyka

Kroužek německého jazykaDne 31.1.2020 byl ukončen kroužek německého jazyka.

2. 2. 2020 Zobrazit více

Provoz školní družiny o pololetních a jarních prázdninách

O pololetních prázdninách 31. 1. 2020 a následujících jarních prázdninách od 3. 2.2020 do 7. 2.2020 bude pro nízký počet přihlášených žáků školní družina uzavřena.
Provoz bude zahájen v pondělí 10. 2. 2020.

24. 1. 2020

Kroužek německého jazyka

Projekt JKC na výuku německého jazyka zdarma skončí 31.1.2020. V případě zájmu by lektorka ing. Dana Křížová byla ochotna pokračovat ve výuce za úplatu. Bližší informace až po nahlášení zájmu.

22. 1. 2020

ŠD - *Krásné Vánoce*

ŠD - *Krásné Vánoce*Přejeme Všem krásné Vánoce plné dárků, které se nedají koupit ani zabalit♥

20. 12. 2019 Zobrazit více