Pozvání ze ZUŠ v Horažďovicích

pro žáky a jejich rodiče na „Týden otevřených hodin“. Jedná se o akci pro potenciální zájemce o studium na ZUŠ, kdy je možné se podívat na výuku, třeba si i vyzkoušet nástroj, případně promluvit s pedagogy. V příloze vedle plakátu najdete také rozpis, kdy je možné jednotlivé nástroje vidět.

zde ke stažení

Fotografování v ZŠ

V úterý 11. 6. přijede fotograf cca v 8.30 hodin. Společné foto třídy 30,- Kč, jednotlivci 10,- Kč.

21. 5. 2019

Středa 15.5.2019 - Český den proti rakovině

Středa 15.5.2019 - Český den proti rakoviněZúčastnili jsme se veřejné sbírky ve prospěch Ligy proti rakovině Praha. Účelem sbírky bylo získat finanční prostředky na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologického výzkumu a vybavení onkologických pracovišť. Prodejem žlutých kytiček jsme získali částku 2450,-Kč, která byla vložena na sbírkový účet organizátora sbírky - Arcadia Praha s.r.o. Všem, co přispěli, děkujeme.

20. 5. 2019

ŠD - Opékání s maminkami a babičkami

ŠD - Opékání s maminkami a babičkamiKalendář hlásil, že se blíží svátek matek. Pro někoho to neznamená nic, žádná změna, jen pár slov v kalendáři. U nás v Berušce to ale znamená hodně. Každé „naše“ dítě má maminku a my máme to štěstí, že všechny ty maminky jsou fajn a vždycky se na setkání s nimi těšíme. Tak začalo plánování oslavy a fantazie běžela na plné obrátky – kde to oslavíme, jaký bude program, jaký dárek vyrobíme, čím maminkám uděláme radost,....a na konci jsme zjistili, že je vlastně jedno, kde to bude a jaký bude program, protože když se sejde dobrá parta a všichni přijdou s dobrou vůlí bavit se, tak to vždycky musí dobře dopadnout. Stejně jako v úterý 14.5.2019. Děkujeme!!!!

15. 5. 2019 Zobrazit více

Úplata za předškolní vzdělávání během leních prázdnin

Akce v MŠ

Přerušení provozu MŠ

7. 5. 2019 Zobrazit více

ŠD – Slet čarodějnic

ŠD – Slet čarodějnicPoslední dubnový den se do Berušky slétly samé hodné čarodějnice a čarodějové. Naštěstí se všichni dostali z podzemní říše pomocí obětavých barevných žížal a cestu jim nezkřížil ani hladový pavouk, kterého při prolézání obří pavučiny nevzbudili. Následovala chvíle kouzlení a čarování. Každý si namíchal svůj kouzelný lektvar z ingrediencí, které mají a znají jen čarodějnice. Kouzlo lektvaru umocnilo čarovné zaklínadlo a zpečetilo polknutí Čarošmakouna. Teď už budeme jenom čekat, jestli se kouzlo povedlo.

Více ve fotogalerii ZDE

2. 5. 2019 Zobrazit méně

ŠJ - 100letspolecne.cz - plnili jsme šestý úkol

ŠJ - 100letspolecne.cz - plnili jsme šestý úkolPlnění šestého úkolu soutěže školních jídelen 100letspolecne připadlo na velikonoční svátky.

22. 4. 2019 Zobrazit více

Velikonoční odpoledne

Ve spolupráci s obecním úřadem proběhlo ve středu před Velikonocemi zábavné velikonoční odpoledne pro děti a rodiče na školní zahradě.

17. 4. 2019 Zobrazit více

Výsledky zápisu

Oznámení rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání pro rok 2019/2020.

17. 4. 2019 Zobrazit více